صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوبن کل اخبار
چهارشنبه 12 فروردین 1394
تعداد بازدید: 11753
تعداد نظرات: 0

در راستای اخذ گواهینامه بین المللی کیفیت ایزو 17025؛ انجام ممیزی آزمایشگاه مرکزی آبفای آذربایجان

در راستای اخذ گواهینامه بین المللی کیفیت ایزو 17025؛ انجام ممیزی آزمایشگاه مرکزی آبفای آذربایجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای آذربایجان غربی ، جلسه معارفه مدیر عامل شرکت آبفای آذربایجان غربی با نمایندگان شرکت «ترکاک» از کشور ترکیه  جهت اخذ گواهینامه تخصصی تایید صلاحیت بین المللی ، ایزو 17025 برای آزمایشگاه مرکزی شرکت در مورخ 94/1/8 در محل سالن کنفرانس شرکت تشکیل گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای آذربایجان غربی ، جلسه معارفه مدیر عامل شرکت آبفای آذربایجان غربی با نمایندگان شرکت «ترکاک» از کشور ترکیه  جهت اخذ گواهینامه تخصصی تایید صلاحیت بین المللی ، ایزو 17025 برای آزمایشگاه مرکزی شرکت با حضور معاون بهره برداری ،معاون برنامه ریزی و منابع انسانی ، مدیر دفتر حراست امور محرمانه ، مدیر دفتر کنترل کیفی و جمعی از کارشناسان آزمایشگاه و ممیزین خارجی از کشور ترکیه در مورخ 94/1/8 در محل سالن کنفرانس شرکت تشکیل گردید .

در این جلسه ابتدا مهندس اکبری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ضمن خیر مقدم گزارشی در خصوص بهره مندی جمعیت شهری استان  از امکانات آبرسانی و دفع بهداشتی فاضلاب در 38 شهر استان و برای جمعیت 2 میلیون نفری ارائه نمود .

وی در ادامه گفت: در بحث تامین آب شرب موضوع مهم بحث کنترل کیفیت آب است که می بایست مطابق با استاندارهای آب شرب ایران باشد.

اکبری خاطر نشان کرد کیفیت آب خط قرمز ماست و در بحث کنترل کیفیت آب ، ما مسئولیت شرعی داریم .در این رابطه ما آزمایشگاه هایی در شهرهای مختلف با تجهیزات لازم داریم که توسط کارشناسان با تحصیلات عالی و در زیر مجموعه ی معاونت بهره برداری انجام وظیفه می کنند.

مدیرعامل شرکت ادامه داد: آزمایشگاه آب ستادی این شرکت در کشور جزء واحدهای نمونه بوده و چندین بار موفق به کسب رتبه برتر کشوری در سطح شرکت های آب و فاضلاب شده است. وی افزود:  ما در جهت انجام وظیفه و سلامت بهداشت مردم تلاش می کنیم  و هدف ما از اخذ گواهینامه ایزو 17025 این است که بتوانیم فرآیند انجام کارهایمان را در این بخش اصولی و نظامند و با انگیزه صورت دهیم.

مهندس اکبری افزود: هدف ما اطمینان بخشی به نتایج آزمایشات انجام شده است و در این رابطه با مشاورین شرکت پیشگامان فرا پویا همکاری نموده و کلیه اقدامات لازم را انجام داده ایم و امروز برای بررسی و کنترل این ممیزی آمادگی خود را اعلام می داریم و امیدواریم با بررسی و ممیزی صلاحیت لازم را احراز کنیم .

در ادامه نماینده شرکت« ترکاک» گفت : تلاش خواهیم کرد تا با مطالعه مستندات و شواهد موجود در آزمایشگاه ستادی این شرکت بتوانیم ضمن جمع بندی و ارائه گزارش نسبت به اعطای گواهینامه  ایزو 17025 ، در صورت احراز شاخص های مد نظر اقدام کنیم .

گفتنی است شرکت «ترکاک» به عنوان شرکتی دارای صلاحیت بین المللی جهت اعطاء گواهینامه ایزو 17025   ، خواهد توانست پس از بررسی آزمایشگاه ستادی شرکت آبفای آذربایجان غربی ، در  صورت رفع نواقص و ایرادات احتمالی ، در عرض 6 ماهه اول سال جاری نسبت به اعطای گواهینامه کیفیت 17025 به شرکت آبفای آذربایجان غربی اقدام نماید.

تصاویر
  • در راستای اخذ گواهینامه بین المللی کیفیت ایزو 17025؛ انجام ممیزی آزمایشگاه مرکزی آبفای آذربایجان
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات
دی ان ان