صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوبن کل اخبار
یکشنبه 21 بهمن 1397
تعداد بازدید: 104
تعداد نظرات: 0

تراكم بالاي جمعيتي و ضرورت توسعه شبكه آبرساني

تراكم بالاي جمعيتي و ضرورت توسعه شبكه آبرساني

سلطانعلي وليزاده رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت آب و فاضلاب خوي در گفتگويي با روابط عمومي شركت از توسعه و اصلاح شبكه آبرساني بطول  15 كيلومتر و 640 متر خبر داد.

مديرعامل شركت آب و فاضلاب خوي  با اعلام خبر مذكور اظهار داشت : شركت آب فاضلاب خوي (شامل شهرهاي خوي ، فيرورق ، ايواوغلي ، ديزج ديز و قطور) با جمعيتي بالغ بر267 هزار نفر و 85هزار و210 فقره اشتراك آب داراي 668 كيلومتر شبكه آبرساني و خطوط انتقال آب شرب در اقطار مختلف مي باشد . و اين در حالي است كه علاوه بر توسعه محدوده شهري و افزايش ساخت و ساز و تراكم بالاي جمعيتي و ضرورت توسعه شبكه ، بخشي از خطوط آبرساني موجود نيز به لحاظ قدمت و فرسودگي نياز به اصلاح و بازسازي دارد . كه در اين راستا بخشي از اين عمليات ( اصلاح و توسعه شبكه ) طي 10 ماهه سال جاري و با هدف ارتقاء كمي و كيفي آب آشاميدني شهروندان مطابق اولويت بندي صورت گرفته در دستور كار قرار گرفته و در حال انجام ميباشد . 

 وليزاده  ضمن تشريح اين عمليات خاطرنشان ساخت : در 10 ماهه سال جاري و پيرو برنامه هاي زمانبندي شركت9 كيلومتر 400 متر شبكه در جاهايي كه فاقد شبكه آبرساني بودند اجرا كرده است .

مديرعامل شركت  يادآور شد : با اجراء و بهره برداري از اين طرح بخش قابل توجهي از شبكه و خطوط آبرساني شركت به روز و مطابق استانداردهاي لازم خواهد بود و كل اين عمليات اعم از خريد لوله و تجهيزات و همچنين اجراي پروژه با صرف هزينه هاي لازم از محل اعتبارات عمراني و داخلي  تامين گرديده است .

 

تصاویر
  • تراكم بالاي جمعيتي و ضرورت توسعه شبكه آبرساني
  • تراكم بالاي جمعيتي و ضرورت توسعه شبكه آبرساني
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات
دی ان ان