صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوبن کل اخبار
چهارشنبه 17 بهمن 1397
تعداد بازدید: 98
تعداد نظرات: 0

بازدید کارشناسان آب و فاضلاب استان از تصفیه خانه آب ماکو

بازدید کارشناسان آب و فاضلاب استان  از تصفیه خانه آب ماکو

بازدید کارشناسان آب و فاضلاب استان  از تصفیه خانه آب ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو،  آقای قاسمی فر، کارشناس دفتر حقوقی در معیت مهندس جباری و مهندس فتاحی از  تصفیه خانه آب شماره 1 ماکو بازدید کردند.

در راستای مستندسازی اموال غیر منقول شرکت و دریافت سند برای املاک فاقد سند، کارشناسان دفتر حقوقی  و  بهره برداری شرکت از عرصه تصفیه خانه آب شماره 1 ماکو بازدید حقوقی و فنی کردند. در این بازدید آقای قاسمی فر اسناد عادی و مدارک خرید و تملک محدوده تصفیه خانه را به دقت مطالعه نمود و آقایان مهندس جباری و مهندس فتاحی از عرصه تصفیه خانه بازدید نموده و از نظر فنی و مهندسی بررسیهای لازم را انجام  و کارشناسان مربوطه هر کدام در حیطه وظایف و تخصص خود به توضیح قسمتهای مختلف پرداختند و موارد و مشکلات موجود مطرح شد و مهندس حسین نژاد نیز توضیحاتی جهت پیشرفت کار ارائه نمود و نکته نظرات و مشکلات موجود مکتوب گردید و قرار بر این شد که مسائل کوچک در اولین فرصت حل گردد و مسائلی که نیاز به تامین بودجه و تایید واحدهای بالادست لازم است با مسئولین مربوطه مطرح شود.

در بخش آخر بازدید مدیر امور و آقای مهندس مرتضوی کارشناس ناظر بر تصفیه خانه های آب ماکو به بحث و بررسی وضعیت کلی عرصه تصفیه خانه آب شماره 1 با کارشناسان شرکت پرداختند و توصیه ها و راهنماییهای لازم جهت پیشبرد بهتر امورات ارائه گردید.

   

تصاویر
  • بازدید کارشناسان آب و فاضلاب استان  از تصفیه خانه آب ماکو
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات
دی ان ان