صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوبن کل اخبار
جمعه 01 بهمن 1395
تعداد بازدید: 22266
تعداد نظرات: 0

سامانه چند منظوره آب و فاضلاب آذربایجان غربی راه اندازی شد

سامانه چند منظوره آب و فاضلاب آذربایجان غربی راه اندازی شد
مهندس اکبری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار پیام آبفا گفت: این سامانه ،  با هدف تسهیل در ارائه خدمات و کاهش هزینه و وقت شهروندان راه‌اندازی شده است

مهندس اکبری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار پیام آبفا گفت: این سامانه ،  با هدف تسهیل در ارائه خدمات و کاهش هزینه و وقت شهروندان راه‌اندازی شده است.

مهندس اکبری با اشاره به خدمات شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی در راستای پیاده سازی دولت الکترونیک اظهار داشت: حدود دو سوم از جمعیت این استان به عنوان جمعیت شهرنشین، دریافت کننده خدمات شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی هستند و افزون بر 2 میلیون و 115 هزار نفر تحت پوشش شبکه آب قرار دارند که در حقیقت همه 38 شهر استان به صورت 100 درصد تحت پوشش شبکه آب به شمار می‌آیند.

مدیرعامل آبفای استان  افزود: علاوه بر آن بیش از یک سوم از کل جمعیت آذربایجان غربی و بیش از نیمی از جمعیت شهرنشین استان نیز تحت پوشش شبکه فاضلاب این شرکت قرار دارند که 62.5 درصد از جمعیت شهری را شامل می‌شود.

مهندس اکبری  تصریح کرد: برخورداری از این تعداد مشترکین در هر دو شبکه آب و فاضلاب، شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی را بر آن داشت تا برای سهولت ارائه انواع خدمات به مشترکین و عموم شهروندان از بروزترین امکانات برای رفاه حال شهروندان استفاده کند بنابراین یک سامانه چند منظوره برای این کار طراحی و راه اندازی شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی  گفت: در این سامانه خدمات فروش از قبیل انشعاب آب و فاضلاب به سهولت قابل انجام است.

مهندس اکبری  اظهار داشت: در این سامانه امکان مشاهده قبض، پرداخت آنلاین قبوض، لیست تراکنش‌ها، اعلام کارکرد کنتور، پاسخ به استعلام، تغییر کاربری انشعاب، تغییر مشخصات، تغییر واحد مسکونی و تفکیک کنتور امکان پذیر است.

وی تصریح کرد: در سامانه چند منظوره شرکت آبفای استان آذربایجان غربی امکان تغییر ظرفیت قراردادی انشعاب، تغییر قطر انشعاب، تغییر مکان وسایل اندازه گیری، آزمایش کنتور، تعویض کنتور، قطع موقت انشعاب، وصل مجدد انشعاب، جمع آوری یا ادغام انشعاب، درخواست انشعاب فاضلاب، بررسی صورت حساب، تبدیل آب آزاد به معمولی، گزارش تغییر ارتفاع کنتور، پیگیری درخواست و بخش پیشنهادات و شکایت نیز پیش بینی شده است.

مدیرعامل شرکت آبفای استان  گفت: در این سامانه نکات مختلفی برای مدیریت مصرف آب به شهروندان ارائه می‌شود و در همین قالب امکان  محاسبه آب بهاء، تعرفه‌های آب بهاء، منابع آب استان، روش‌های صحیح مصرف، روش‌های کنترل نشتی و تجهیزات کاهنده مصرف در اختیار کاربرا قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی اظهار داشت: در سامانه موصوف بخش سرگرمی و آموزش نیز تعبیه شده که در آن به موضوعاتی همچون آب در قرآن، آب در احادیث، احکام آب، آب در طب سنّتی و آداب نوشیدن آب پرداخته شده است.

وی تصریح کرد: همه این حجم از خدمات بدون مراجعه حضوری به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی با این سامانه امکان پذیر شده است.

مهندس اکبری با اشاره به اینکه ،  دانلود و نصب این نرم افزار بر روی تلفن همراه از طریق سایت شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی به آدرس waww.ir یا دیگر سایت‌های معتبر عرضه کننده نرم افزارهای کاربردی قابل انجام است.

 

تصاویر
  • سامانه چند منظوره آب و فاضلاب آذربایجان غربی راه اندازی شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات
دی ان ان